Astropay Kart Avantajları Nelerdir?

Online ortamda kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmanızı sağlayan Astropay, bir ön ödeme sistemidir.

Blog Detayı

Astropay´la Bilgilerinizi Güvene Alın

Sanal ödeme kartlar sayesinde insanlar internet ortamında artık daha rahat hareket etmeye başladılar.

Blog Detayı

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Türkiye’de en çok tercih edilen ödeme araçlarından birisi olan Türk astropay, elektronik kart özelliği bulunan ve sanal ödemelerde kullanılan bir sanal karttır.

Blog Detayı

Astropay Kart Kullanımının Önemi Nedir?

Hiçbir kişisel bilgiyi paylaşmadan alışveriş yapma imkanı sunan Türk astropay kart, yüksek seviyede güvenilirlik sunmaktadır.

Blog Detayı

Astropay İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Günlük hayatınızda kullandığınız kredi ve banka kartı ile aynı aynı mantıkta çalışan astropay, sanal alışveriş kartıdır.

Blog Detayı

Yerli Ve Milli Türk Astropay

Turkastropay kartı sadece Türkiye´de değil Dünya´da aktif olan bir alışveriş kartıdır. Turkastropay kartı 10 euro ile başlayan fiyatlarla çok uygun satışa çıkmıştır

Blog Detayı

Türk Astropay Kullanımı Hangi Avantajlar Sağlar ?

Alışveriş alışkanlıkları internetin yaygınlaşması ile birlikte artık online ortama taşınmıştır. Ödemelerin daha hızlı ve güvenilir yapılabilmesi için geliştirilmiş en başarılı yöntemlerden biri de Türk Astropay ödeme sistemidir.

Blog Detayı

Astropay Kart Ne İşe Yarar?

İnternette ön ödemeli ve yüksek güvenlikli olarak tasarlanmış olan turkastropay sanal karttır. Bu kart tek kullanımlık sanal karttır.

Blog Detayı

Astropay Kart Satışı

Astropay internet üzerinden güvenli alışveriş imkanı sağlayan sanal bir karttır. Bu kart 16 haneden oluşmaktadır ve içerisine farklı miktarlarda gerçek para yüklemesi yapılır. Daha sonra edilen miktar dahilinde internet üzerindeki farklı siteler üzerinden alışveriş gerçekleştirilebilmektedir.

Blog Detayı

Astropay Kart Artık Daha Güvenli

Astropay ile yaptığınız alışverişler artık çok daha güvenli.

Blog Detayı

Astropay Kartının Avantajları

Pek çok avantajı ile beraber astropay kartı internet üzerinden güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır. Sanal kart olarak 16 haneli numaradan oluşan bu sistem, internette yer alan bütün siteler kapsamında alışveriş imkanı sağlamaktadır. Bunlar içerisinde farklı alışveriş siteleri, oyun ve e-ticaret siteleri bulunuyor. Böylece herhangi bir kişisel bilgi olmadan güvenli şekilde alışveriş yapılması mümkündür.

Blog Detayı

Astropay Az Bilinen Özellikleri

Astropay Az Bilinen Özellikleri

Blog Detayı