Astropay İle Hayatınızı Kolaylaştırın

Günlük hayatınızda kullandığınız kredi ve banka kartı ile aynı aynı mantıkta çalışan astropay, sanal alışveriş kartıdır. Tıpkı fiziksel banka kartları gibi 16 haneli özel bir kimlik numarasına sahip olan astropay, içerisine bakiye yükleyerek sanal alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir karttır. Tek kullanımlıktır. Kullanım süresi 1 senedir. İçerisine yapacağınız yükleme, kartta dolar olarak bulunur.
           

 Kart Ücreti Nedir?

 
 Astropay kart satış fiyatları 10, 15, 20, 25, 50, 100 ve 250 dolardır. Ön ödeme yapıldıktan sonra, elinize fiziki bir kart geçmemektedir. Kredi kartı uygulamalarınızda olduğu gibi internet üzerindeki alışverişleriniz için bir sanal kart oluşturmuş olursunuz. Ön ödemenin ardından tarafına verilecek 16 haneli kimlik numarası ve kart bilgileri ile güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
 

 Neden Astropay?
 

 Banka ve kredi kartlarınızda olduğu gibi çoğu zaman sanal alışverişleriniz sırasında kart bilgilerinizi karşı tarafa vermek istemezsiniz. Astropay sayesinde herhangi bir kişisel bilgi vermeden rahatlıkla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

 Güvenli Bir Astropay Alışverişi Nereden Yapılır?

 
 Sanal kart konusunda ilk deneyiminiz bir dolandırıcı yüzünden başarısızlıkla sonuçlanmış olabilir. Ancak türk astropay size güvenli bir alışveriş için söz veriyor. Astropay kart satışı hakkında aklınızda herhangi bir soru işareti oluşmaması için turkastropay.com üzerinden ulaşabileceğiniz gibi,canlı destek hattı ya da WhatsApp hattı üzerinden de turk astropay ile bağlantı kurup profesyonel müşteri temsilcileri ile 7/24 görüşebilirsiniz.
 

 Nerelerde Kullanılabilir?

 
 İnternette yer alan tüm sitelerden sanal alışveriş yapabileceğiniz gibi, farklı alışveriş siteleri, oyun ve e-ticaret siteleri üzerinde de astropay kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.