Astropay Kart Nasıl Alınır?

Türkiye’de en çok tercih edilen ödeme araçlarından birisi olan Türk astropay, elektronik kart özelliği bulunan ve sanal ödemelerde kullanılan bir sanal karttır. Diğer sanal ödeme araçlarıyla benzer özellikler taşıyan, kullanıcı güvenliğini merkeze alarak, hızlı ve kolay transfer için tercih edilen turkastropay, birçok internet sitesi ile anlaşmalı bir sanal karttır.
 

 Astropay Kart Satışı Nasıl Yapılmaktadır?

 
 Astropay kart satış işlemlerini yapan internet sitelerinden alınabilen astropay, internet sitemiz tarafından satılan bir karttır. Astropay bayisi olarak verdiğimiz hizmetleri astropay ücretleri dahilinde vermekteyiz.
                               
 Astropay elektronik kart olarak herhangi bir ücrete tabi değildir. Ancak astropay bakiyesi olarak yükleyeceğiniz bakiye tutarı kadar Türk lirasını internet sitemize transfer etmeden astropay sahibi olmanız mümkün değildir. Astropay kart ücretleri ise Euro olarak yapılabilmektedir. 10-200 euro arasındaki bu ücretler Türk lirası olarak 95 Türk lirasından başlayıp 1200 Türk lirasına kadar değişebilmektedir.
 
 Astropay alabilmek için astropay bayisi internet sitemize giriş yaparak üye olmanız ve sizden istenen bilgileri belirterek ilgili başvuru alanını doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra siz de bir astropay kart sahibi olabilirsiniz.