Astropay Kart Satışı

Astropay internet üzerinden güvenli alışveriş imkanı sağlayan sanal bir karttır. Bu kart 16 haneden oluşmaktadır ve içerisine farklı miktarlarda gerçek para yüklemesi yapılır. Daha sonra edilen miktar dahilinde internet üzerindeki farklı siteler üzerinden alışveriş gerçekleştirilebilmektedir. Bu da herhangi bir kişisel bilgi vermeden güvenli şekilde alışveriş yapma şansı sunar. Bu yüzden dünya çapında oldukça fazla kullanılan astropay kart satış işlemini gerçekleştirerek, elde edeceğiniz 16 haneli kart ile internet üzerinden alışveriş sağlayabilirsiniz.
                        

 Güvenli Şekilde Astrapay Alımı

 
 Dünya çapında olduğu gibi Türkiye piyasasında da Astropay oldukça fazla kullanılıyor. Herhangi bir kişisel bilgi olmadan ve hiçbir kredi kartı ile banka kartı kullanmadan, internet üzerinden alışveriş yapılabilmektedir. Bunu gerçekleştirmek adına site üzerinden turkastropay hizmetini elde edebilirsiniz. Canlı destek hattı ya da WhatsApp hattı üzerinden bağlantı kurarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece farklı alt limitler eşliğinde hazırlanmış paketler dahilinde, 16 haneli kartınıza ulaşabilirsiniz.
 

 Güvenli Alışveriş Fırsatı

 
 Döviz üzerinden hesaplanan alt limit ile beraber, turk astropay işlemini bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda dilediğiniz miktarı yatırabilir ve 16 haneli kart numarası ile internet üzerindeki farklı alışveriş siteleri eşliğinde işlem gerçekleştirebilirsiniz.