Astropay Kartın Özellikleri Nelerdir?

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan Astropay kart, bir ön ödeme sistemidir. 16 haneli bir koda sahip olan Astropay kart, ödeme işlemlerinin kolay ve hızlı gerçekleştirilmesini sağlar.
 

Astropay Kart İle Alışveriş Yapmak Nasıl Avantajlar Sağlar?

 
 Tüm dünya çapında kullanım olanağı sunan Turkastropay kart, her geçen gün yaygınlaşmaya devam etmektedir. İstenilen limitlerde satın alınma olanağına sahip olan Astropay kart, kişisel bilgilerin üçüncü kişiler ile paylaşılmasına izin vermemektedir.
            
 Turk Astropay karta çok kolay bir biçimde sahip olabilme şansına sahipsiniz. Kartın ödemesini EFT ya da havale ile yapabilme olacağınız bulunmaktadır. Astropay kart satın alma işlemleri sonrasında kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
 Astropay kartın sunmakta olduğu en önemli avantajlardan bir diğeri de alışverişlerde limit aşım riskini ortadan kaldırmasıdır. Astropay kartı bir defa kullandıktan sonra kendi kendine imha olmakta ve böylece kişisel bilgiler güvence altına alınmaktadır. Astropay kartın başka bir özelliği de düşük komisyon fırsatları ile satışa sunuluyor olmasıdır.
 
 Astropay kart satış işlemleri 7/24 kesintisiz olarak ve hızlıca müşteri hizmetleri tarafından gerçekleştirilmektedir.