Astropay Nedir? Yararları Nelerdir?

Online alışverişlerde sanal kartları tercih ederek ödemeleri ve alışverişleri güvenle yapmak isteyenler Astropay kart kullanarak işlemlerini yapabilirler. Astropay, fiziki kredi kartlarını ya da banka kartlarını kullanmaya gerek kalmadan tamamen sanal bir yöntemle para yatırma işlemlerini mümkün hale getiriyor.
                

 Astropay Nedir?

 
 İnternet üzerinde hiçbir finansal ya da kişisel bilgilere gerek duymadan nakit paranın havale usulüyle aktarımını sağlayan bir ödeme biçimidir. 16 haneli bir koddan oluşan turkastropay ile yapılan alışverişlerde ve para gönderim işlemlerinde, kredi kartlarındaki gibi CVVV kodlarının yazılmasına gerek olmuyor.
 
 Ödemelerini güvenle ve hızlı bir şekilde yapmak isteyenler Astropay sitesine gelip bir hesap açmak durumundadırlar. astropay kart satış sitesinde yer alan canlı destek birimi ile bağlantı kurularak sitede açılan hesaba para aktarımı yapmak gerekiyor.
 
 Havale ya da EFT üzerinden turk astropay sitesine para gönderdikten sonra 10, 20, 25 ve 30 Euro olarak satılan Astropay kart satın alınarak kullanıma açmak mümkün. Bakiyesi biten Astropay karta yeniden bakiye de yüklenebiliyor. Şayet bakiyesi bittikten sonra Astropay kullanmaya devam etmek istemeyenler, canlı destek birimine taleplerini iletebilirler.