Astropay Satın Alım Ve Kullanım

Kredi kartı ya da diğer banka kartlarını kullanmak istemeyen, kişisel bilgilerini online siteler ile paylaşmak istemeyenler için e-cüzdan uygulamaları oldukça avantajlıdır. Bunlardan biri olan ve dünyanın en fazla kullanılan sanal cüzdanı Turk astropay, alışveriş sitelerinden bahis sitelerine kadar geniş bir alanda kullanılabiliyor. Yalnızca Astropay sitesine üye olarak bakiye yükledikten sonra kolayca Astropay sahibi olunabiliyor.
            

 Astropay Nedir? Nasıl Kullanılır?

 
 Alışveriş sitelerine nakit girdisi sağlayan ve bunun için hiçbir banka bilgisi istemeyen türk astropay kartı, havale usulü ile para transferini mümkün kılıyor. 16 haneli ve kalıcı bir koda sahip olarak işlem yapan Astropay, belirli limitlere ayrılarak satılıyor. Kullanıcılar kendi bütçelerine göre bir Astropay satın alarak, yüklü limit ölçüsünde harcama yapabiliyorlar.
 
 Astropay kartlar 10 Euro'dan başlayıp 30 Euro'ya kadar çıkabiliyor. Bilhassa hızlı ve güvenli ödeme yapmak isteyenler, ödeme yaparken de hiçbir banka ve kişisel bilgi kullanmak istemeyenler tercihlerini Astropay karttan yana kullanabiliyorlar.
 
 Astropay, astropay kart satış sitesi üzerinden fiziki olarak da talep edilebiliyor. Bakiyesi biten Astropay karta yeniden bakiye yüklenerek kullanılabildiği gibi, isteyenler kartın iptalini de isteyebiliyorlar.