Astropay´la Bilgilerinizi Güvene Alın

Sanal ödeme kartlar sayesinde insanlar internet ortamında artık daha rahat hareket etmeye başladılar. Sanal kart kullanımı olmadan yapılan ödemelerde kredi kartlarından istenen bilgilerin birçok dolandırıcılık faaliyetinde kullanıldığı biliniyor.
               
 Bazı kimlik bilgilerinin de kullanıldığı kredi kartı ödemeleri hem ödemenin yapıldığı işlemi şüpheli hale getirebiliyor hem de farklı şekillerde kullanılabilecek kimlik bilgilerinin deşifre olmasına sebebiyet vererek kullanıcıların banka hesaplarını tehlikeye sokuyordu. Sanal ödemelerde Türk astropay kullanmayıp kredi kartı kullanmaya devam eden kişilerde bu risk hala söz konusudur.
 

 Türk Astropay’la Para Transferi Nasıl Yapılır?

 
 Astropay kart satış işlemi yapan internet sitemize üye olarak öncelikle astropay kart satın almanız gerekmektedir. Kart satın alma işlemini gerçekleştirebilmeniz için belirtilen tutarlarda para ödemesi yaparak astropaya bakiye yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
 
 Bu işlemleri başarılı bir şekilde yaptıktan sonra astropay kartta bulunan 16 haneli elektronik kart numarasına sahip olursunuz. Bu numarayı kullanarak astropay anlaşmalı internet sitelerine kolaylıkla ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 
 Astropay kart sadece ödeme işlemlerinde kullanılabilen bir kart değildir. Aynı zamanda Turk astropay bozdurma işlemi de yaparak kartınızdaki astropayları paraya dönüştürebilirsiniz.