En Güvenilir Elektronik Kart Hangisidir?

En güvenilir elektronik kart arayışında iseniz Turk astropay karta bakmanızı öneririz. Çünkü Türkiye’de yasal izinle kullanılabilen ve lisanslı güvenilir elektronik kartlar arasında Türk astropay bulunmaktadır. Türkiye patentli bu elektronik kart, halen daha Türkiye’den aktif olarak kullanılabilen birçok online alışveriş ve oyun sitesi ile anlaşmalıdır.
                 
 Düşük ücretleri ve kolay kullanım özellikleri nedeniyle Astropay kart diğer elektronik kartlardan avantajlıdır. Belirli limitlerle para yükleme olanağı bulunmaktadır. Yüklenen paralar astropay puan türünden kabul edilmektedir. Belirli astropay paralar Türk lirası cinsinden satılmaktadır. Örnek verecek olursak 30 astropay puan almak için astropay karta 160 TL para girişi yapmak gerekmektedir.
 

 Astropay Kart Nasıl Alınmaktadır?

 
 Astropay kart satış işlemi yapan ana bayiden astropay kart alım işlemini yapabilirsiniz. Astropay ana bayine üye olmak kartı almak için yapılması gereken bir işlemdir. Kart satın alırken bir kereye mahsus olarak ödemeniz gereken kart ücretini de ayrıca ana bayi hesaplarınıza aktarmanız gerekmektedir.
 
 Astropay kart satış işlemini tamamladıktan sonra karta sahip olabilir ve güvenilir ödeme seçeneklerinden birini artık siz de kullanabilirsiniz.