Eski Ödeme Şekillerini Bir Kenara Bırakın

Her ne kadar güvenli olduğuna inanmak istesek te internetten alışveriş yaparken aklımızın hep bir kenarında kart bilgilerimizin çalınıp çalınmayacağını düşünür dururuz. Artık bu durum ön ödemeli kartlar ortaya çıktığından beri bir nebze olsun unutulmuş durumda. Astropay adı verilen yeni, hızlı ve güvenilir bir kart sistemi ile ödemeler oldukça kolaylaşmış durumda.
 
 Turk astropay size tüm dünyada geçerli bir ödeme sistemini kapınıza getiriyor. Ayrıca Türk astropay ile ödeme kabul eden firmalar her geçen gün artıyor. Kullanım kolaylığı, güvenirliliği ve çok hızlı yaygınlaşması ile astropay kart satış işi genel olarak oyunculara hitap ediyor gibi gözükse de farklı alışverişlerde de kullanımı oldukça yaygın bir durumda.
                           

 Bu Kartın Diğerlerinden Farkı Ne?

 
 Normal bir kredi kartından hiçbir farkı olmayan kartımıza Euro cinsinden yükleme yapıyoruz. Kartın kullanımı global olduğundan global bir para cinsi ile doldurulması oldukça mantıklı olmuş. Ayrıca kartınıza bakiye yükleyebiliyor olmanız kartı avantajlı hale getiriyor. Kartı güvenli hale getiren şey her ödemeden sonra değişen 16 haneli kod yapısı. Her kod sadece bir defa kullanılabiliyor. Bu nedenler karışıklıklar engelleniyor.