Türk Astropay Kart Ne İşe Yarar?

Kredi kartı ile benzer özelliklerde çalışmakta olan Turk Astropay kart, yalnızca online alışverişler için kullanılan bir ön ödeme sistemidir. Türk Astropay kart ile tüm online alışverişlerinizi korkmadan ve gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilmektesiniz.
              

 Türk Astropay Kartın Özellikleri Nelerdir?

 
 Tek kullanım özelliği bulunan Türk Astropay kart 16 haneli bir rakamdan oluşmakta ve bu rakam her alışverişte tekrar yenilenmektedir. Bu nedenle üstün bir güvenlik sunan Türk Astropay kart, kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engellemektedir.
 
 Sunduğu çok özel fırsatlar ile müşterilerin dikkatini çeken Türk Astropay kartı istediğiniz limitlerde satın alabilme hakkına sahipsiniz. Türk Astropay kartın kullanımı da son derece kolaydır. Alışveriş sitesine giriş yaptıktan sonra Astropay kart ile öde seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Astropay kart ile online ödemeleriniz hızlı bir şekilde ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Astropay kartı kullanırken faiz, kart aidatı gibi ek masraflar ile karşı karşıya kalmazsınız.
 
 Astropay kart satış işlemleri için 7/24 müşteri destek hattını arayabilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz. Astropay kart sürekli yenilenen alt yapısı ile alışverişleri sizin için daha kolay ve güvenilir hale getirmeye devam ediyor.