Türk Astropay Kart Nedir?

Online ortamda yapılan alışverişlerde kullanılan bir ödeme sistemi olan Türk Astropay kart, düşük komisyonlar ile satın alınabilmektedir. Birçok özelliğe sahip olan Türk Astropay kartın tercih edilmesinde en büyük nedeni ise sunmuş olduğu güvenliktir.
 

 Türk Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

           
 16 haneli bir koddan oluşmakta olan Türk Astropay kart, kredi kartına benzer bir kullanıma sahiptir. Hesap bilgilerinizi güvence altına alan Turk Astropay kart, online oyunlarda ve bahis sitelerinde de kullanım imkanı sunmaktadır.
 
 Sayısız alışveriş sitesinde geçerliliği bulunan Türk Astropay kartı kullanmak için alışveriş sitesinin ödeme bölümüne girerek kart numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sizden istenen bilgileri ekrana girdiğinizde alışveriş ödemeniz onaylanmış olacaktır.
 
 Türk Astropay kartınızın içerisinde kalan, kullanmadığınız bakiyenizi de dilerseniz nakit paraya çevirebilirsiniz. Türk Astropay kart bozdurma işlemleri için de sizlere kesintisiz olarak canlı destek sağlanmaktadır.
 
 Astropay kart satış işlemleri en güvenilir şekilde ve sorunsuzca gerçekleştirilmektedir. İnternet üzerinden alışverişlerinizi içiniz rahat olarak güvenle gerçekleştirmek için siz de Türk Astropay kartın sunmuş olduğu ayrıcalıklardan yararlanma şansını kaçırmayın.