Yerli Ve Milli Türk Astropay

İnternetten alışveriş yapmak için üretilmiş olan yerli ve tamamen milli olan astropay kartları uluslararası alışveriş kartıdır. Turkastropay kartı sadece Türkiye'de değil Dünya'da aktif olan bir alışveriş kartıdır. Turkastropay kartı 10 euro ile başlayan fiyatlarla çok uygun satışa çıkmıştır. Turkastropay kartı 16 haneden oluşan bir karttır. İçerisinde biriken bonusları nakite çevirmekte yine türk astropay kartında mümkündür.
                    

 Turkastropay Kartının Özellikleri

 
 Yerli ve milli Turkastropay kartının pek çok özelliği bulunmaktadır. Öncelikle kartta ki tüm biriken paraları nakite çevirebilmektesiniz. Ayrıca yurt dışında ki bilinen ebay, amazon, alibaba, aliexpress gibi ünlü markalı sitelerden alışveriş yapabilirsiniz. Güvenilir ve astronomik fiyatların dışında alışveriş yaparak siz de astropay kart satış ile bu yerli ve milli karta sahip olabilirsiniz. Türkastropay kartını satın aldıktan sonra size verilen PIN numarası ile kartınızı güvenli bir şekilde 3. kişilerden koruyabilirsiniz.
 
 WhatsApp hattından yedi yirmi dört hizmet veren Turk astropay sitesi satın alma işlemini gerçekleştirecek kullanıcılara günün her saati yardımcı olmaktadır. Ayrıca kartı satın alırken kendinize uygun paketleri de seçebilirsiniz.